May 24, 2016

Класична імплантація

Класична імплантація зубів – найнадійніший, перевірний і традиційний метод імплантації зубів, який використовується в стоматології з 1965 року. Цей метод став першим способом відновлення зубів та практично не змінився за технологією, але змінам піддалися обладнання та матеріали, які йдуть в ногу з розвитком технологій. В сучасній стоматології існують різні методи імплантації. Класичний метод імплантації підходить всім пацієнтам і може використовуватися в усіх найскладніших випадках, так як загоєння імплантів складає 99%. Універсальність даного метода вражає різновидом імплантів, які використовуються, відсутністю протипоказань до застосування, термінів гарантії. Встановлений імплант за класичною методикою може слугувати до 20 років.
Етапи проведення класичної імплантації:

Діагностика та планування
В першу чергу необхідно проконсультуватися з лікарем, зроботи необхідні аналізи, знімки, пройти обстеження на томографі. Обов’язково потрібно вилікувати всі захворювання зубів, карієс, пульпіти, і це дуже важливо, так як будь-яка інфекція може негативно відобразитися на результаті.
Імплантація та приживлення
Найважливіший та відповідальний момент, який представляє собою хірургічне вживляння імпланта в кісткову тканину ясен під місцевим знеболювальним, в умовах повної стерильності. Виконується надріз ясни, готується отвір для імпланта, а потім закріплюється сам імплант. Ясна зашиваються і починається загоєння, тобто зрощування його з кісткою. Тимчасову встановлюється пристрій, який сприяє формування ясен. Даний пристрій використовується для ефекту природності і забезпечення додаткових умов нормального функціонування протезів.

Встановлення протезу
По закінченню зазначено лікарем терміну, приблизно від 2 до 5 міяців, необхідно буде зробити контрольну томографію, по якій буде визначено чи можна виконувати протезування. Після вдалого загоєння знімають формувальник ясен, виготовляють приміркову коронку (тимчасовий зліпок), а потім постійну. Далі встановлюється постійний тримач протезу, фіксують його спеціальним гвинтом, а коронку закріплюють до нього за допомогою клейкого цементу. Як правило, цей етап займає один-два тижні.
Для подовження терміну служби імпланта необхідно регулярно відвідувати стоматолога і ретельно виконувати його рекомендації.