Імплантація зубів

Різні види травм, захворювань і руйнівна дія зовнішнього середовища можуть привести до втрати одного або декількох зубів. Вирішенням даної ситуації є імплантація, це самий зручний і ефективний спосіб.

В сучасному світі стоматології, імплантологія переживає стрімкий розвиток. Раніше, єдиним способом відновити, хоча б частково жувальну функцію ротової порожнини, було встановлення знімних та мостовидних протезів.

Імплантація зубів в країні дуже добре розвинута і стоматологічний кабінет «М’ята» в Кременчуці не є виключенням. Наші фахівці не поступаються закордонним колегам з майстерності, а обладнання і матеріали найвищого ґатунку. Професіоналізм наших лікарів дозволяє братися за випадок будь-якої важкості і виконати безболісно і якісно.

Імплантант – це штучний корень з титану або іншого дозволеного в використанні матеріалу, який вживляється в косну тканину верхньої або нижньої частини челюсти, який виконує функцію кореня зуба. Імплант складається з двух частин – опорної частини зуба і абатамента.

Опорна частина – це і є імплант, який вживлюється в костну частину зуба.
Абатамент – це структура (опора) для встановлення протеза, коронки або штучного зуба, який кріпиться на опорну частину.

переваги встановлення імплантів:

  • завдяки міцному кріпленню і натуральності, протези дозволяють вживати будь-яку тверду їжу
  • імплантація дозволяє встановлювати (міняти) будь-яку кількість зубів, при цьому, не спричиняючи шкоди ротовій порожнині, на відміну від традиційних мостів, які потребують додаткових обробок сусідніх зубів
  • використання сучасних матеріалів дозволяє досягти натуральності імплантів і Ви не відчуваєте наявність стороннього тіла в ротовій порожнині
  • повне відновлення жувальних функцій, що сприяє збереженню сусідніх зубів, запобігає атрофії косної тканини
  • термін служби – не обмежений і залежить тільки від Вас. Ретельний догляд за порожниною рота, регулярний огляд у стоматолога попередить запальний процес і дозволить застосувати швидкі заходи при найменших його появах

Ваша посмішка буде гарною та естетичною, так як спеціалісти стоматологічно кабінету «М’ята» підберуть точну форму колір, і він залишиться непоміченим. «М’ята» в Кременчуці, надасть консультацію і всі види імплантації, використовуючи тільки сучасне обладнання і матеріали найвищого ґатунку, а наші фахівці використають досвід і професіоналізм для виконання підібраного методу.