Ортодонтія

Більша частина сучасного світу, в смлу різних причин, має викривлені зуби або порушення прикусу, що призводить до не естеттичного вигляду, порушенням жувальних функцій, а також погіршенням здоров’я всього організму. Приблизно, більше третини випадків потребує втручання спеціаліста – лікаря ортодонта.

Ортодонтія – це відносно молодий розділ в стоматології, який займається вивченням етіології, діагностики, методів профілактики і лікування зубо-челюсних аномалій.

Отодонтичне лікування довзоляє виправити аномалії прикусу, а також невірного положення окремих зубів, їх вирівнювання і «переміщення». Для цього використовується безліч ріних методик: брекети, знімні пластини і деяких випадках – хірургія.

Висококваліфіковані лікарі стоматологічного кабінету «М’ята», Кременчук, володіють сучасними матодами відновлення прикусу і забного ряду. Використання індивідуального апарату, всіх можливих систем, передових виробників і матеріалів дозволяє досягнути прекрасних результатів. В нашому стоматологічному кабінеті здійснюється прийом усіх пацієнтів незалежності від віку.

Сучасна ортодонтія – пік розвитку нових технологій в стоматології, який надає можливість створення зліпка, 3D-знімка щелепи, новітні системи брекетів, імплантів та інше. Всі ці сучасні технології використовуються в стоматологічному кабінеті «М’ята» міста Кременчука для створення бездоганної «голлівудської посмішки».