Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія – розділ загальної стоматології і самостійна частина загальної ортопедії. Наука про розпізнання, профілактику та лікування хворих з аномаліями, придбанними дефектами, пошкодженнями та деформаціями органів жувального – мовного апарату.

Ортопедична стоматологія – це область клінічної медицини, яка вивчає етиологію і патогенез захворювань, аномалій, деформацій та ушкоджень зубів, челюстей та інших органів порожнини рота та челюно-ліцевої області, розроблюючи методи їх діагностування, лікування і профілактики.

Сучасна ортопедична стоматологія розглядає будь-яке захворювання робової порожнини тільки у зв’язку зі станом здоров’я всього організму в цілому, так як протікаючи в порожнині рота процеси, прямо або опосередковано пов’язані з впливом як зовнішніх так і внутрішніх факторів.

В деяких випадках, не дивлячиь на зусилля лікарів терапевтів, врятувати зуб все ж так не вдається. Видалення зуба, навіть одного, приводить до утворення дефектів в заубному ряду, які і власне і відновлює протезування зубів. Відсутність зубів, навіть одного, призводить до значних порушень жувальних функцій, механізма розподіли тиску, що призводить до перенавантаження інших зубів і до пародонтиту – запаленню ясен.

Протезування зубів можно розподіли на наступні види:

  • мікропротезування
  • знімне протезування
  • незнімне протезування
  • «протезування на імплантатах»
  • бюгельне протезування
  • мостовидне протезування
  • умовно-знімне протезування

Вибір вида протезування залежить від протяжності дефекта та індивідуальних характеристик.

Сучасна медицина стає максимально природною та безпеченою. Це відноситься і до ортопедичної стоматології. В недалекому милому зміні протези були з каучука і вмонтованих в нього шарових фарфорових зубів, а сьогодні використовуються передові технологи, біологічно нейтральні ком позитивні матеріали, металеві сплави, цільнокерамічні конструкції. Застосування високих технологій в поєднанні з сучасними матеріалами дозволяє досягти природного виду на фоні тривалого терміну служби, а також максимальної зручності для пацієнта.

Ортопедична стоматологія стрімко розвивається, спеціалісти нашого кабінету М’ята пропонують Вам свій професіоналізм, передові технології для встановлення осліплюючої посмішки. Наша команда допоможе Вам відновити функції жувального апарату, а також виконає якісне лікування, спираюсь на багатолітній досвід, новітні знання і індивідуальний підхід.