Хірургічна стоматологія

Практично для кожної другої людини словосполучення «хірургічна стоматогія» лунає страхітливо і асоціюється з видаленням зубів. В сочасній стоматогії видалення зуба – це крайня міра до якої спеціалісти стоматологічного кабінету М’ята вдаються тільки в безвихідних ситуаціях. Наша клініка має найскладніше, найновітніше обладнання та висококваліфікованих співробітників, тому жодно процедура, навіть хірургічна не буде для Вас жахливою.

Хірургічна стоматологія – це спеціальний напрямок в стоматології, (сучасній комплекс послуг) пов’язаний з оперативним втручанням в тверді і м’які тканини роової порожнини, а також відновлення функціональності зубів.

Головним принципом стоматологічного кабінету М’ята в Кременчуці – збереження зубів пацієнтів. Для досягнення цієї мети наші фахівці поєднують хірургічні та терапевтичні методи лікування. «М’ята» – обладнана всим необхідним для проведення хірургічних операцій різної степені важкості.

Хірургічна стоматологія складається з:

  • просте та складне видалення зубів
  • видалення ретенированих зубів мудростей
  • зубозбережуючі операції (гемісекція, цистотомія)
  • резекція кістки
  • вскривання абсцесів, парадонтальних кишень
  • операція по імплонтації
  • пластика вуздечки або ферунопластика

Видалення зубів
Найчастіше дискомфорт пацієнтам доставляють третій моларні або так звані зуби мудрості. В більшості випадків ці зуби неправильно розташовані або неправильно розташовуються відповідно надаючи тиск на розміщені поруч зуби.

Видалення зубів – одна з самих розповсюджених та відомих хірургічних методів лікування, яка проводиться в порожнині рота. Дана операція полягає в видаленні зуба (його частини) з кості лицевої челюсті за допомогою спеціальних інструментів адаптованих для різних зубів.

Операція по видаленню зубів проводиться з мінімальними пошкодженнями навколишніх тканин. Це пов’язано з профілактикою ускладень, в пришвидшеному загоєнні операційних ран, а також змееньшенню костного дефекту на місці видалення зуба. Безперечно дана процедура (маніпуляція) проводиться під ефективним знеболювальним.

Зубозберігаючі операції
В сучасній стоматологіх існує безліч методик збереження зубів. В нашому стоматологічному кабінеті «М’ята» проподиться наступні види хірургічного тручання: резекція верхівки кореня, гемісекціія, ампутація кореня зуба та інші. Всі ці гучні та незрозумілі назви не спричинять Вам занепоєння, а тільки надуть довгоочікуваного полегшення, так як вони проводяться при повному знеболенні і загоєння проходить швидко і легко.

Гемісекція – видалення частини зуба з коренем, що дозволяє використати іншу частину зуба як опору для подальшого відновлення зуба (протезування).
Цистотомія, цистектомія – часткове або повне видалення кісти в залежності від показників. Найчастіше дана маніпуляція проводиться з резекцією верхівки кореня.

Резекція верхівки кореня зуба, яка є хронічним осередком інфекцій і запальних процесів. Операція проводиться у випадку невдалих терапевтичних маніпуляцій.

Ампутація кореня зуба – виделння коеня ( великих кореневих зубів) з патологічним осередком в області верхівки, коли виключені всі можливості консервативного лікування.